Меню

Потреба жителів Кувейту в операціях зі зменшення об’єму шлунку не зменшиться

Існують свідчення того, що Ділова Америка добре поінформована про проблему зайвої ваги жителів Кувейту і що, ймовірно, вона намагається зробити якісь кроки для збереження своєї частки ринку там. В самому низу сторінки офіційного сайту mcdonald’s Kuwait йдеться, що крім святкування Дня Землі та Дня матері «компанія приймає участь у різних спортивних заходах, які допомагають просувати здоровий спосіб життя, включаючи марафони». (Кувейтський марафон було вирішено провести в умовах відносної прохолоди, в листопаді.)

Тим не менш, незважаючи на всі спроби залучити людей до спорту і більше здорового способу життя, потреба жителів Кувейту в операціях зі зменшення об’єму шлунку, найімовірніше, не зменшиться. «На Близькому Сході люди ліниві», – каже Сара Димашки (Sarah Dimashkieh), менеджер у центрі дієтології Diet Care – найбільшому постачальника здорових і вишуканих продуктів в Кувейті. Доктор Аль-Сані говорить про це більш дипломатично. За його словами, кувейтське уряд, отримує величезні прибутки від продажу нафти, щедро спонсорує весілля, вагітності та купівлі житла. У 2011 році, щоб запобігти заворушення, викликані хвилюваннями по всьому арабському світу, уряд видав кожному громадянину країни – а них близько 1,1 мільйона осіб – за 3,6 тисячі доларів і надав субсидії на продукти. Цього року уряд на 25 відсотків підвищив зарплату держслужбовцям, що лише спровокувало зростання числа протестів, в рамках яких люди вимагають більше грошей. За словами Димашки, така розпещеність сприяє розвитку апатичності.Читати також :

Доктор Аль-Сані вважає операційну місцем, де можна за один підхід усунути наслідки набору зайвої ваги, спонсорованого державою. «Покращення функції легень, зниження ризику захворіти на діабет, здорова печінка, нирки і відновлення нормального кров’яного тиску – все це ви отримаєте, якщо дасте мені годину попрацювати над вашим тілом, – говорить він. – Ви відчуєте себе краще. Ваша самооцінка буде відновлена». Крім того, ви зможете знову є Whoppers і спустошувати бездонні відра хрустких шматочків курчати.

Оригінал публікації: Obesity, the Other Gulf War Syndrome

Автор: Пітер Саводник (Peter Savodnik) Bloomberg Businessweek, США