Меню

Вибір горіха вказує на характер

Ви любите горіхи? А які? Виявляється, існує особлива залежність між горіховими уподобаннями людини та її характером.

Так, наприклад, ведична медицина вважає, що людина, яка віддає перевагу «справжнім горіхам» – фундуку, каштану – незалежна, має веселу вдачу і легко переживає невдачі. Ті ж, хто поважає, так би мовити, «недогоріхи» – арахіс (насправді він – біб!) або кедрові горішки (просто насіння шишки) – малі, вразливі і схильні до іпохондрії…

Взагалі ж більшість горіхів (і в цьому ботанічному сенсі, і в обивательському) – унікальні продукти. Вони не тільки володіють цінними жирами і високим відсотком білка, але і створюють в нашому кишечнику здорове середовище, придатну для розвитку здорових мікроорганізмів. Крім того, жири, які містяться в горіха, практично не відкладаються у вигляді підшкірного жиру і не створюють проблем для судин: якраз навпаки, жирні кислоти, що входять до складу волоських горіхів і горіха пекан підвищують еластичність вен і артерій і є відмінною профілактикою розвитку артеріальної гіпертензії.

Про кристь горіхів – відеосюжет

Які горіхи в яких випадках бувають особливо корисні? Під час відновлення після інфекційних хвороб, отруєнь найкраще включити в меню злегка обсмажені кедрові горіхи або підсушений в духовці фундук. Якщо на вас навалилася непосильне інтелектуальна робота – їжте більше сирих волоських горіхів і смаженого на вугіллі каштанів. Кокосові горіхи за рахунок особливого аромату м’якоті можна сміливо віднести до натуральних антидепресантів. А ось горіхи кешью краще всього включати в меню під час підготовки до вагітності…Читати також :

Краща харчова «компанія» для більшості горіхів – пряна свіжа зелень. Саме тому подрібненими горішками так добре посипати зелені салати з руколи, салату цикорію або романо. Волоські горіхи пекан відмінно поєднуються з витриманими сирами і виноградом, а фісташки і кешью – з холодними закусками з морської риби та дичини.